• Temperatura 8oC
  • Ciśnienie 1012.5 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

OGŁOSZENIA

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania Gminy Żary o statusie miejskim w roku 2018 pt. Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych w roku 2018 wraz z przeprowadzeniem działań i programów z zakresu profilaktyki uzależnień od alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Konsultacja w sprawie projektu ogłoszenia Burmistrza Miasta Żary w sprawie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w roku 2018 pt. Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych w roku 2018 wraz z przeprowadzeniem działań i programów z zakresu profilaktyki uzależnień od alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Konsultacja w sprawie projektu ogłoszenia Burmistrza Miasta Żary w sprawie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w roku 2018 pt.1. prowadzenie placówek wsparcia dziennego 2. prowadzenie punktu konsultacyjno-informacyjnego 3. prowadzenie programów profilaktyki uzależnień w Domu Samotnej Matki 4. prowadzenie Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Dofinansowanie sportu na 2018 rok

Burmistrz Miasta Żary  informuje, że 30 listopada 2017 roku mija termin składania ofert na dofinansowanie zadań sprzyjających rozwojowi sportu na terenie Gminy Żary o statusie miejskim w 2018 roku.
 
 
Szczegółowe informacje...

Rozstrzygnięcie opiniowania oferty pn. "Udział drużyny kobiet K.S. Promień Żary w rozgrywkach III Ligi piłki nożnej"

Opiniowanie oferty: Wycieczka autokarowa p.n. „Z Żar do Żar”

Opiniowanie oferty pn. „Udział drużyny kobiet K.S. Promień Żary w rozgrywkach II Ligi piłki nożnej

Jakość wody - komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żarach

Opiniowanie oferty na realizację zadania publicznego pt. "Obchody Międzynarodowego Dnia Głuchych"

1 2 3 4 5 6 ... 8

Narzędzia i usługi