• Temperatura 1oC
  • Ciśnienie 994.5 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

- Aktualności

Ruszyła II Edycja Żarskiej Róży Biznesu!!!

Społeczna Rada Przedsiębiorców

   Pierwsze posiedzenie Społecznej Rady Przedsiębiorców odbyło się w żarskim ratuszu 26 maja 2015r. Na początku spotkania Burmistrz Żar Danuta Madej przywitała wszystkich zaproszonych gości i wręczyła symboliczny akt powołania do Społecznej Rady Przedsiębiorców. Drogą głosowania ze swojego grona rada wybrała Prezesa Panią Grażynę Bar, Wiceprezesa Zarządu Panią Jolantę Tomalak, Sekretarza Elżbietę Husar oraz Członków Zarządu: Pana Marka Przedwojskiego, Panią Justynę Molenda, Pana Kazimierza Długosza, Panią Izabelę Kumor – Pilarczyk. Podczas spotkania Naczelnik Wydziału Polityki Gospodarczej i Promocji Ireneusz Brzeziński omówił kwestie związane z pozyskiwaniem środków unijnych, a także przedstawił koncepcje jakie złożył Urząd Miejski w Żarach w ramach Kontraktu Lubuskiego. Pani Burmistrz podkreśliła ważną rolę żarskich przedsiębiorców w rozwój miasta i zaangażowanie w realizację wielu miejskich przedsięwzięć. Przedstawiła również planowane przedsięwzięcia inwestycyjne na terenie miasta.

Fotorelacje z posiedzeń SRP

I posiedzenie SRP
 
II posiedzenie SRP - Zarząd Rady

Społeczna Rada Przedsiębiorców w Żarach

W poniedziałek 4 stycznia br. w ratuszu Burmistrz Żar Danuta Madej spotkała się z Zarządem Społecznej Rady Przedsiębiorców w Żarach i Zespołem ds. Promocji. Rozmawiano o Nagrodzie Gospodarczej Żarska Róża Biznesu i o dalszej współpracy w 2016r.
 

Społeczna Rada Przedsiębiorców

Zarząd Społecznej Rady Przedsiebiorców i Burmistrz Żar Danuta Madej 23 lutego spotkali się w ratuszu z laureatami nagrody gospodarczej Żarska Róża Biznesu. Podczas spotkania rozmawiano na temat form promocji nagrodzonych firm.

Laureat nagrody gospodarczej "Żarska Róż Biznesu" Żary 2015 w kategorii Mecenas Kultury/Sportu.

Gala Budownictwa w Zielonej Górze

Podwójny MISTER BUDOWY dla M&J w kategorii budownictwo przemysłowe podczas Gali Budownictwa w Zielonej Górze.

LUBUSKI MISTER BUDOWY- Budynek handlowo- usługowy firmy „COMPUTERNET” w Żarach kategoria budownictwo małokubaturowe.

Ruszyła II Edycja Żarskiej Róży Biznesu!!!

27 października spotkał się Zarząd Społecznej Rady Przedsiębiorców. Głównym tematem spotkania była organizacja II Edycji Żarskiej Róży Biznesu.

Narzędzia i usługi