• Temperatura 10oC
  • Ciśnienie 999.9 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Wydarzenia

Jesień w pełni, a w Żarach wciąż zielono:)

Koncerty amerykańskich artystów w 2018 r.

W czwartek 12 października br. Danuta Madej Burmistrz Żar spotkała się Richardem Dietrichem. Rozmowa dotyczyła bezpłatnych koncertów artystów z Ameryki w ramach trasy Von Promnitz w 2018 roku w Żarach oraz wymiany uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych.

Otwarcie Stadionu Lekkoatletycznego "Syrena"

Danuta Madej Burmistrz Miasta Żary wzięła udział w uroczystym uruchomieniu linii energetycznej 110 KV relacji Nowogród Bobrzański- Żary

Wyjątkowe spotkanie

5 października br Danuta Madej Burmistrz Miasta Żary spotkała się w ratuszu z osobami świadczącymi usługi opiekuńcze na terenie naszego miasta, reprezentujące PCK. Pani Burmistrz podziękowała za szczególną pracę oraz dzielenie się czasem w działaniach podejmowanych na rzecz opieki nad żarskimi seniorami i osobami chorymi. W spotkaniu uczestniczyła również dyrektor Rejonowego oddziału PCK w Żarach Pani Jadwiga Szkopińska, Wiceburmistrz Żar Olaf Napiórkowski i Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Krystyna Kozłowska.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

11Galeria zdjęć: Wyjątkowe spotkanie

ŻARSKIE POWIETRZE – WYNIKI 01-05 PAŹDZIERNIK 2017 r.

Spełniamy oczekiwania mieszkańców systematycznie informując. Podajemy do wiadomości cotygodniowe wyniki pomiarów powietrza. Więcej informacji - wejdź i zobacz http://powietrze.gios.gov.pl/pjp/content/mobile_app

Tydzień Seniora

Zapraszamy na otwarcie wystawy w żarskim ratuszu

Zasłużona emerytura

Pracownice Urzędu Miejskiego w Żarach Danuta Cymerman, Jadwiga Kłodnicka, Grażyna Jaroszewicz-Bortnowska i Jolanta Wojciechowska w miniony poniedziałek pożegnały się ze współpracownikami w związku z odejściem na zasłużoną emeryturę. Jeszcze raz życzymy samych dobrych i spokojnych dni, spełnienia planów na które brakowało czasu oraz wszelkiej pomyślności osobistej.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

5Galeria zdjęć: Zasłużona emerytura

Koncert Sióstr Reifer

W niedzielę 24 września br. Danuta Madej Burmistrz Miasta Żary uczestniczyła w koncercie Sióstr Reifer w ramach obchodów żydowskiego Nowego Roku.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

6Galeria zdjęć: Koncert Sióstr Reifer

1 2 3 4 5 6 ... 27

Narzędzia i usługi