• Temperatura 7oC
  • Ciśnienie 1014.4 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Wydarzenia

Życzenia z okazji 100 urodzin

Żaranka Pani Bronisława Biedziuk skończyła 100 LAT. Z okazji tego pięknego Jubileuszu Panią Biedziuk odwiedziła Danuta Madej Burmistrz Miasta Żary z gratulacjami i życzeniami zdrowia oraz samych przyjemnych, spokojnych dni w otoczeniu pełnym troski i miłości najbliższych.

Ostrzeżenie meteorologiczne !

Od godz. 20:00 dnia 15.03.2019 do godz. 06:00 dnia 16.03.2019 na terenie woj. lubuskiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 40 km/h, z porywami do 90 km/h, z kierunku zachodniego.
 
Burmistrz Miasta Żary apeluje do mieszkańców o zabezpieczenie swojego mienia oraz o nieparkowanie samochodów i nieprzebywanie w pobliżu drzew, słupów energetycznych itp. elementów, które mogą stanowić zagrożenie.
                
Źródło: IMGW-PIB

Polsko-Niemiecki festiwal tańca

Osobowość Roku

Danuta Madej Burmistrz Miasta Żary spotkała się dzisiaj w ratuszu z Panią Moniką Bondarenko – Dominiak oraz Panią Danutą Sobieraj, aby pogratulować zdobycia nagród w plebiscycie Osobowość Roku. Jeszcze raz gratulujemy!
 

Wiceminister Edukacji Narodowej Marzena Machałek uczestniczyła w kongresie w Urzędzie Miejskim w Żarach

12 marca br. w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żarach miał miejsce Lubuski Kongres Zawodowy. Organizatorami kongresu był Wojewoda Lubuski Władysława Dajczak i Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa. Burmistrz Miasta Żary Danuta Madej przyjęła w tym dniu Wiceminister Edukacji Narodowej Marzenę Machałek.
        

Gratulacje

Z okazji III Gali Żarskie Kobiety Kobietom Pani Elżbieta Anna Polak Marszałek Województwa Lubuskiego przekazała specjalne gratulacje i życzenia.

Gala Żarskie Kobiety Kobietom

III Gala Żarskie Kobiety Kobietom za nami:) Dziękujemy, że byłyście z nami! Do zobaczenia za rok!

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Bezpieczne Żary

W sobotę 8 marca br. rozpoczął się kurs samoobrony „Bezpieczne Żary, Bezpieczna Żaranka” oraz „Bezpieczne Żary, Bezpieczna Gimnazjalistka”.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Mobilny Punkt Informacyjny w Żarach – 12.03.2019 r.

Festiwal tańca

1 2 3 4 5 6 ... 65

Narzędzia i usługi