• Temperatura 18oC
  • Ciśnienie 1006.4 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Inwestycje

Ławki ustawione

W poniedziałek 30 kwietnia na żarskim Rynku i na Placu Przyjaźni ustawione zostały ławki solarne.

Bohaterów Getta 29

Dotacja celowa z urzędu miejskiego w Żarach w kwocie 4 305,00 złotych, z przeznaczeniem na wykonanie dokumentacji projektowej remontu dachu, elewacji i klatki schodowej wraz z programem prac konserwatorskich- ul. Bohaterów Getta 29.

Ławki solarne

Wkrótce na terenie miasta staną dwie ławki solarne. Jedna ławka zostanie ustawiona w Rynku, a druga na Placu Przyjaźni. Ławki posiadają Wi-fi oraz porty usb do ładowania telefonów komórkowych. Dodatkowo Ławka, która zostanie ustawiona na Placu Przyjaźni wyposażona zostanie w stojak rowerowy.
 
 

Ulica Kielecka

Dzisiaj Danuta Madej Burmistrz Miasta Żary podpisała umowę z firmą A.D.W. Mikołajczyk, Artur Mikołajczyk z Żar dotyczącą zadania "Przebudowa drogi ul. Kielecka".

Osadników Wojskowych 52-53.

Dotacja celowa z urzędu miejskiego w Żarach w kwocie 4 900,00  złotych, z przeznaczeniem na wykonanie dokumentacji projektowej remontu elewacji i klatki schodowej- ul. Osadników Wojskowych 52-53.

Przebudowa ulicy Kieleckiej w Żarach.

Oświetlenie strefy przemysłowej

Na strefie przemysłowej w Żarach w miejscach przystanków autobusowych trwa montaż oświetlenia w postaci lamp hybrydowych.

Ulica Kielecka

Trwa procedura wyłonienia wykonawcy w ramach zamówień publicznych na przebudowę drogi ulicy Kieleckiej.
1 ... 3 4 5 6 7 ... 24

Narzędzia i usługi