• Temperatura 10oC
  • Ciśnienie 1003.7 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Inwestycje

Moniuszki

W mieście realizowana jest przebudowa ul. Moniuszki. Kwota jaką Gmina Żary o statusie miejskim przekazała na tę inwestycję w bieżącym roku to 1 milion złotych.

Danuta Madej Burmistrz Miasta Żary w Miejskim Przedszkolu nr 10 gdzie trwa termomodernizacja...

Park przy Czerwonego Krzyża

Rozpoczęły się prace w parku przy ul. Czerwonego Krzyża w Żarach. Wykonuje je firma Roboty Ziemne Arman. W parku zostaną wykonane m.in. alejki spacerowe, altana drewniana, tor do gry w bule (bulodrom) z nawierzchnią żwirową, siłownia z nawierzchnią żwirową, STREET WORKOUT PARKU z nawierzchnią z piasku, tor do jazdy na rolkach o nawierzchni asfaltowej, strefa gier integracyjnych, tor PUMPTRACK, place zabaw, oświetlenie. Koszt inwestycji to około 2,4 miliona złotych.

Gimnazjum nr 3

W Gimnazjum nr 3 w Żarach trwają prace polegające na wykonaniu węzła cieplnego w pomieszczeniu kotłowni i przyłącza do węzła cieplnego. Zakres powyższych prac wykonuje Energetyka Cieplna Opolszczyzna. To przyłącze jest  jednym z działań ekologicznych prowadzonych przez miasto Żary.

Prace na cmentarzu w Żarach

Trwają prace przy utwardzeniu terenu kwatery XIII na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Szpitalnej w Żarach, wykonuje je firma A.D.W. Mikołajczyk, Artur Mikołajczyk z Żar za kwotę około 170 tysięcy złotych.

Finisz na Zakopiańskiej

Zakończyły się prace przy przebudowie chodnika na ulicy Zakopiańskiej w Żarach.

Przebudowa ulicy Średniej

Trwają prace przy przebudowie drogi wraz z infrastrukturą techniczna na ulicy Średniej w Żarach. Prace obejmują odcinek drogi od ulicy Młynarskiej do Hutniczej, wykonuje je firma MELDROSAN s.c. Bronisław Pająk, Piotr Pająk z Żar. Koszt inwestycji to około 1 min zł.
1 ... 3 4 5 6 7 ... 13

Narzędzia i usługi