RELACJE

  • 17-05-2017

Master Of English 2017 w SP Nr 1 w Żarach

   11 maja 2017 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach VI Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego „Master of English” w ramach Macmillan Primary School Tournament.
   Turniej językowy został zorganizowany we współpracy ze Szkołą Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Wydawnictwem Macmillan w Warszawie. Serdecznie dziękujemy sponsorom – Pani Katarzynie Daniszewskiej ze Szkoły Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Panu Tomaszowi Dzidzie z Wydawnictwa Macmillan za pomoc w organizacji konkursu.
   W walce o tytuł Mistrza Angielskiego uczestnicy z pięciu szkół podstawowych musieli wykazać się wiedzą gramatyczno-leksykalną i umiejętnościami w zakresie czytania
ze zrozumieniem w języku angielskim.
Wyniki VI Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego „Master of English”:
I miejsce: Oliwia Świgoń (Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach) – zdobyła nagrodę główną – rok darmowej nauki języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”
II miejsce: Kamil Suchodolski (Szkoła Podstawowa nr 5 w Żarach) –wygrał semestr darmowej nauki języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”
III miejsce: Damian Kaszubski (Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach) – odebrał bon o wartości 250 zł do wykorzystania w ramach kursu języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”.
   Dla wszystkich uczestników były przewidziane nagrody książkowe, upominki i dyplomy za udział.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją