Odpowiadamy Mediom

  • 27-09-2017

Gazeta Regionalna Norbert Królik z dnia 13 września 2017 dotyczy zmian w budżecie Wydziału Administracyjnego

Zapytanie z gazety Regionalna Norbert Królik z dnia 13.09.2017r. (godz. 13:43)
Proszę o udzielenie informacji dotyczących wnioskowanych przez wydział administracyjny zmian w budżecie.
W szczególności chodzi o punkt:
4. remont głównej klatki schodowej budynku ratusza 5. zakup serwera wraz z oprogramowaniem 6. zakup kopertownicy 8. wymiana mechanizmu wejściowych drzwi automatycznych 9. zakup i wdrożenie nowego systemu Kadrowo-Płacowego 10. zakup monitora multimedialnego
 
Odpowiedź Urzędu Miejskiego w Żarach z  dnia 27.09.2017r. (godz. 12:46)
ad.4
Remont klatki schodowej obejmuje obszar od drzwi wejściowych do sali BOM C do pomieszczeń 204 – 205 na II piętrze budynku. Zakres prac zawiera m.in.: malowanie sufitów, malowanie ścian, wymiana drzwi (2 szt.), wymiana podsufitki w wejściu głównym, wymiana pochwytów na schodach, wymiana osłon grzejników. Dotychczas żadne prace nie zostały wykonane. Remont planowany jest w IV kw. 2017 r.
ad.5
Pozycja dotyczy zakupu kompletnego nowego serwera wraz z niezbędnym oprogramowaniem systemowym i bazodanowym. Na serwer zostaną przeniesione istniejące wewnętrzne systemy niezbędne do pracy urzędu m.in. system podatkowo – księgowy.
ad.6
Jest to urządzenie biurowe służące do kopertowania wysyłanej korespondencji. Zakupione zostanie na cele m.in. kopertowania dużych ilości decyzji podatkowych.
ad.8
Mechanizm drzwi wejściowych został wyeksploatowany się przez lata użytkowania i wykazuje się dużą awaryjnością. Producent obecnych drzwi wycofał się z rynku co spowodowało brak dostępności serwisu i części zamiennych. Wymieniony zostanie sam mechanizm bez wymiany drzwi. Wymiana planowana jest do końca roku 2017.
ad.9
Wdrożenie systemu planowane jest do końca roku 2017. Użytkowanie systemu rozpocznie się od 01.01.2018 r. W ramach wdrożenia planowane jest uruchomienie systemu rejestracji czasu pracy oraz wyposażenie pracowników w karty.
ad.10
Monitor zakupiony zostanie do pomieszczenia 109c w miejsce obecnego telewizora. Będzie on miał formę telewizora lecz zwiększone możliwości multimedialne. Wykorzystywany będzie podczas prezentacji, szkoleń, narad.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją