• Temperatura -4oC
  • Ciśnienie 992.6 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

OGŁOSZENIA

Opiniowanie oferty pn. „Udział drużyny kobiet K.S. Promień Żary w rozgrywkach II Ligi piłki nożnej

Jakość wody - komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żarach

Opiniowanie oferty na realizację zadania publicznego pt. "Obchody Międzynarodowego Dnia Głuchych"

OGŁOSZENIE O ZAMIARZE PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO

Ogłoszenie konkursu ofert na wybór Realizatora „Programu szczepień profilaktycznych przeciwko grypie dla osób po 65 roku życia z terenu miasta Żary”

Ogłoszenie konkursu ofert na wybór Realizatora „Programu profilaktyki próchnicy dla dzieci z klas I-II szkół podstawowych w mieście Żary”.

Opiniowanie oferty na realizację zadania publicznego pt. Serwus dla idei poparcia środowisk trzeźwościowych "Stop uzależnieniom"

Bezdomne zwierzęta

Informujemy mieszkańców miasta Żary, że został uruchomiony numer telefonu 511 528 888, pod który można zgłaszać interwencje, dotyczące bezdomnych zwierząt na terenie miasta Żary, poza godzinami otwarcia schroniska.

Opiniowanie oferty „Uważność i współczucie”- warsztaty medytacji, relaksacji i wizualizacji dla osób z chorobami zagrażającymi życiu.

„Program szczepień profilaktycznych przeciwko pneumokokom skierowany do dzieci urodzonych w 2015r. z terenu miasta Żary”.

Narzdzia i usugi