• Temperatura 12oC
  • Ciśnienie 995.4 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Komunikaty

  • 18-12-2013

„Dalej Razem”

   Niniejszym informujemy, że Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem” w Zielonej Górze, prowadzi bezpłatne poradnictwo obywatelskie dla osób z autyzmem, ich rodzin, nauczycieli, terapeutów i innych, w jakikolwiek sposób zainteresowanych tą tematyką.
   Poradnictwo dotyczy przede wszystkim spraw edukacji, zdrowia, orzecznictwa rentowego i poza rentowego, ulg dla osób z niepełnosprawnością i prowadzony jest we współpracy z Fundacją Synapsis w Warszawie, w ramach projektu pn. ” Od wykluczenia do integracji – w obronie podstawowych praw osób z autyzmem”.
Więcej na stronie http://www.autyzmwpolsce.pl/
  • 24-10-2013

Podziel się doświadczeniem i wygraj nagrody

   Zapraszamy wszystkich rodziców do aktywnego uczestnictwa w budowaniu społeczności rodziców w serwisie Pierwsze Kroki! Masz doświadczenie w byciu rodzicem? Podziel się nim z tymi, którzy w byciu mamą lub tatą stawiają pierwsze kroki. Rodzicielstwo to dla Ciebie nowy rozdział życia i masz w związku z tym mnóstwo wątpliwości? Nie obawiaj się zadać swoich pytań w serwisie Pierwsze Kroki. Na pewno znajdą się tacy, którzy posłużą Ci radą.
   Dla najaktywniejszych rodziców – zarówno zadających pytania, jak i udzielających odpowiedzi – przewidziane są atrakcyjne nagrody!

• zestawy książkowe
• gry planszowe
• filmy DVD

   Każdego miesiąca będziemy nagradzać najbardziej aktywnych spośród Was.

Serwis Pierwsze Kroki powstał w odpowiedzi na potrzeby czytelników Czas Dzieci i jako miejsce spotkania rodziców, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem. To przestrzeń, w której początkujący rodzice znaleźć mogą odpowiedzi na nurtujące ich pytania czy rozwiać swoje wątpliwości dotyczące pielęgnacji i wychowania swoich pociech. Wiadomo, że nikt nie doradzi rodzicowi tak dobrze jak inny rodzic! http://pierwszekroki.czasdzieci.pl/
1 2

Narzędzia i usługi