• Temperatura 2oC
  • Ciśnienie 998.5 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Konkurs na pocztówkę w ramach projektu "Żary wczoraj i dziś"

Konsultacja projektu Zarządzenia Burmistrza Miasta Żary w sprawie: ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań Gminy Żary o statusie miejskim w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży: 1) organizacja czasu wolnego podczas wakacji letnich i zimowych.

UWAGA !

Planowane na 15 marca bezpłatne szkolenie dotyczące sprawozdawczości dla organizacji pozarządowych z powodu nie zebrania wymaganej liczby uczestników zostało ODWOŁANE.

Ogłoszenie konkursu

Burmistrz Miasta Żary Danuta Madej ogłasza konkurs dla mieszkańców miasta na zaprojektowanie symbolu / grafiki dla Żarskiego Sektora 3.
Więcej informacji w regulaminie konkursu.
Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa  !

Załączniki

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu „Obowiązki sprawozdawcze organizacji pozarządowych”

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej w Zielonej Górze zaprasza na  bezpłatne szkolenie pn. „Obowiązki sprawozdawcze organizacji pozarządowych” w ramach projektu pn.: „Rozkręcamy społeczny biznes” - Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.
czytaj dalej

Burmistrz Miasta Żary ogłasza konkurs ofert na wspieranie realizacji zadań Gminy Żary o statusie miejskim

Szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych

Dnia 01.02.2017 r. odbyło się już drugie w tym roku szkolenie zorganizowane przez Żarski Sektor 3 przy współpracy z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej.
Szkolenie dotyczyło źródeł finansowania organizacji pozarządowych.
czytaj dalej

Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji Zarządzenia Burmistrza Miasta Żary w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań Gminy Żary o statusie miejskim.

Źródła finansowania organizacji pozarządowych

Szkolenie "Nowe wzory ofert na realizację zadań publicznych"

1 2 3 4 5 6

Narzdzia i usugi