• Temperatura 8oC
  • Ciśnienie 1010.5 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Wydarzenia

Opłatomat

Instrukcja obsługi opłatomatu, który jest w Urzędzie Miejskim w Żarach
więcej...

Żary – Sport

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich klubów i kibiców w Żarach.
Urząd Miejski w Żarach nawiązał współpracę z Portal Informacyjny Zachód i wspólnie będziemy budować portal i fanpage informacyjny o żarskim sporcie.
Zachęcamy wszystkie kluby do wykorzystywania tego medium do wymiany informacji, promocji działań przedsięwzięć klubu, a także osiąganych przez wychowanków sukcesów.
W ramach współpracy każdy klub będzie miał min. możliwość przedstawienia pełnej oferty klubu (informacji o klubie, siedziby, zakresu działania, prowadzonych sekcji, ich ilość itp.).
Już można przesyłać informacje o sukcesach, zapowiedzi imprez oraz inne informacje dotyczące żarskiego sportu.
 

Ruszamy z akcją „Witaj w naszym mieście”

Już teraz dla noworodków, zameldowanych w naszym mieście, Danuta Madej Burmistrz Miasta Żary przygotowała niespodziankę powitalną.

Zgłoszenia na Jarmark Wielkanocny

Gratulacje

Pierwsza mieszkanka zameldowana w naszym mieście. Prześliczna Pola. Tradycyjnie Danuta Madej Burmistrz Miasta Żary gratuluję rodzicom i wita maleństwo w Żarach
  

Kondolencje

Zostań rachmistrzem !

Nabór na kandydatów na rachmistrzów w NSP Ludności i Mieszkań 2021 przedłużony do 16 lutego br.

KOMUNIKAT WS. ZIMOWYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH

W związku z intensywnymi opadami śniegu, zamieciami i zawiejami śnieżnymi oraz niską temperaturą powietrza - Urząd Miejski w Żarach - apeluje o pozostanie w swoich domach zwłaszcza przez osoby starsze. Pozostałe osoby prosimy o zachowanie ostrożności w poruszaniu się po Naszym mieście.
czytaj dalej

Żarskie wsparcie branży gastronomicznej

Świadczenia wychowawcze 500+ - nowy okres zasiłkowy 2021/2022

Od 1 lutego 2021 r. można składać w formie elektronicznej wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na okres zasiłkowy 2021/2022. Wnioski w formie tradycyjnej - papierowej można złożyć od 1 kwietnia br.(wniosek do pobrania). Świadczenie wychowawcze będzie przyznawane na okres 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r.
W związku z obowiązującym stanem epidemii, zachęcam do składania wniosków w formie elektronicznej. Wnioski w formie papierowej będzie można złożyć wrzucając do skrzynki podawczej wystawianej przed wejściem B do tut. Urzędu w godzinach pracy Urzędu tj. w poniedziałki od godz. 8.00 do 16.00, od wtorku do piątku od godz. 7.30 do 15.30.
Zobacz szczegóły przyznawania świadczeń 500+.
Zobacz wykaz banków, z których możesz wysłać wniosek 500+.
1 2 3 4 5 6 ... 137

Narzędzia i usługi