• Temperatura 9oC
  • Ciśnienie 988 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Wydarzenia

Żary latem - część VII Zatorze

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Wakacyjny drogowskaz

Ostrzeżenie meteorologiczne !

Zabierz głos w sprawie nowej ścieżki rozwoju Naszego miasta!

Wypowiedz się na temat nowych inwestycji lub działań  tych dużych jak i tych małych, które Twoim zdaniem powinny być zrealizowane w naszym mieście w perspektywie najbliższych 10 – 15, a nawet 20 lat.
czytaj dalej

Upały !!!

Z uwagi na prognozowane na najbliższe dni upały prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i ograniczenie przebywania na słońcu  w godzinach od 1300 – 1800.
Upał – sprawdź czy wiesz jak go przetrwać ?

Lubuski Lekarz Weterynarii przypomina…

W związku z wystąpieniem dwóch ognisk ASF na terenie naszego województwa, przypominamy o bezwzględnym przestrzeganiu zasad bioasekuracji przez hodowców świń, rolników, myśliwych, leśników oraz przez wszystkie osoby przebywające na obszarach leśnych. Afrykański pomór świń (ASF) to szybko szerząca się choroba wirusowa, na którą podatne są świnie domowe oraz dziki. Ludzie nie są wrażliwi na zakażenie wirusem ASF.

Utrudnienia w ruchu

Przypominamy

Przypominamy aktualne zasady i ograniczenia związane z COVID-19

ZMIANA ZASAD FUNKCJONOWANIA SYSTEMU GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI NA TERENIE MIASTA ŻARY OBOWIĄZUJĄCA OD 01.09.2020 ROKU

Żary pomagają!!!

W komentarzach na miejskim FB https://www.facebook.com/urzad.miejskizary zgłaszajcie chęć odbierania nakrętek lub dzwoniąc pod numer telefonu 68 470 83 05, kom. 532 335 433.

Narzędzia i usługi