• Temperatura 21oC
  • Ciśnienie 1007.6 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Inwestycje

Kończą budować rondo

ul. Zielonogórska

Trwa przebudowa drogi wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - ulica Zielonogórska w Żarach. Zadanie dofinansowane jest z budżetu Państwa z Funduszu Dróg Samorządowych.
     

Ul. Kujawska

Trwa realizacja zadania "Przebudowa drogi ul. Kujawska”. Przedsięwzięcie dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych.
 

Utrudnienia w ruchu

Budowa oświetlenia

Budowa oświetlenia na odcinku od Alei Wojska Polskiego do ul. Lelewela (część zadania została wykonania w ramach Budżetu Obywatelskiego) oraz przy ul. Wrzosowej w dzielnicy Kunice Żarskie.
 

Rewitalizacji parku przy al. Jana Pawła II

29 stycznia 2020r.  w parku przy al. Jana Pawła II została zamontowana iglica na Domku Winnym, w której została umieszczona kapsuła czasu. Jest to kolejny etap prac przy rewitalizacji parku.
        

Błękitna Brama

Błękitna Brama remontowana w ramach projektu unijnego. Inwestycja jest dofinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.
 
 
 
 
 

Trwają roboty budowlane – ul. Żagańska 24

Trwają roboty budowlane polegające na remoncie dachu, klatki schodowej wraz z wyminą stolarki okiennej i drzwiowej oraz elewacji wraz z częściową termomodernizacją - ul. Żagańska 24. Dotacja celowa z Urzędu Miejskiego w Żarach w kwocie ok. 100 tysięcy złotych.
  

Zagospodarowanie terenów zieleni miejskiej w podziale na siedem części w ramach realizacji projektu pn.: „Inwestujemy w zielone Żary”

1 2 3 4 5 6 ... 43

Narzędzia i usługi