• Temperatura 8oC
  • Ciśnienie 987.9 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Inwestycje

ŁÓDKI CZEKAJĄ

Trwają roboty budowlane – ul. Żagańska 24

Trwają roboty budowlane polegające na remoncie dachu, klatki schodowej wraz z wyminą stolarki okiennej i drzwiowej oraz elewacji wraz z częściową termomodernizacją - ul. Żagańska 24. Dotacja celowa z Urzędu Miejskiego w Żarach w kwocie ok. 100 tysięcy złotych.

Ul. Kujawska

Trwa realizacja zadania "Przebudowa drogi ul. Kujawska”. Przedsięwzięcie dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Budynek pofolwarczny

Niebawem dawny budynek pofolwarczny będzie gotowy do użytkowania po rewitalizacji. Utworzone zostanie tam Centrum Usług Społecznych. Wkrótce rozpocznie się montaż zakupionego sprzętu. Inwestycja jest dofinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Żary będą zielone

UWAGA!UTRUDNIENIA W RUCHU!

Przebudowa drogi wraz z infrastrukturą techniczną ul. Zielonogórska w Żarach – Etap I
 
Informuję, że od dnia 14.04.2020r. planowane jest rozpoczęcie wprowadzania przez Wykonawcę Etapu 3 czasowej organizacji ruchu umożliwiającej mu wykonanie robót budowlanych w obrębie ronda na Pl. Konstytucji 3-go Maja. Główna zmiana dotyczyć będzie ruchu pojazdów w obrębie istniejącego ronda, które zostanie częściowo zamknięte wraz z odcinkiem ul. Zielonogórskiej do wys. ul. Drzymały. W załączeniu mapka poglądowa pokazująca przyszłe ograniczenia w ruchu.

Kolejny etap przebudowy Kujawskiej

Kończą budować rondo

ul. Zielonogórska

Trwa przebudowa drogi wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - ulica Zielonogórska w Żarach. Zadanie dofinansowane jest z budżetu Państwa z Funduszu Dróg Samorządowych.
     
1 ... 3 4 5 6 7 ... 44

Narzędzia i usługi