• Temperatura 12oC
  • Ciśnienie 1000.9 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

Inwestycje

Ul. Kujawska

Trwa realizacja zadania "Przebudowa drogi ul. Kujawska”. Przedsięwzięcie dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych.
 

Budowa oświetlenia

Budowa oświetlenia na odcinku od Alei Wojska Polskiego do ul. Lelewela (część zadania została wykonania w ramach Budżetu Obywatelskiego) oraz przy ul. Wrzosowej w dzielnicy Kunice Żarskie.
 

Rewitalizacji parku przy al. Jana Pawła II

29 stycznia 2020r.  w parku przy al. Jana Pawła II została zamontowana iglica na Domku Winnym, w której została umieszczona kapsuła czasu. Jest to kolejny etap prac przy rewitalizacji parku.
        

Błękitna Brama

Błękitna Brama remontowana w ramach projektu unijnego. Inwestycja jest dofinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.
 
 
 
 
 

Trwają roboty budowlane – ul. Żagańska 24

Trwają roboty budowlane polegające na remoncie dachu, klatki schodowej wraz z wyminą stolarki okiennej i drzwiowej oraz elewacji wraz z częściową termomodernizacją - ul. Żagańska 24. Dotacja celowa z Urzędu Miejskiego w Żarach w kwocie ok. 100 tysięcy złotych.
  

Zagospodarowanie terenów zieleni miejskiej w podziale na siedem części w ramach realizacji projektu pn.: „Inwestujemy w zielone Żary”

Budynek pofolwarczny

Na ukończeniu jest rewitalizacja dawnego budynku pofolwarcznego, w którym zostanie utworzone Centrum Usług Społecznych. Inwestycja jest dofinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

15Galeria zdjęć: Budynek pofolwarczny

Kąpielisko w Kunicach

Trwa realizacja zadania zagospodarowanie terenu wokół dawnego kąpieliska w Kunicach w ramach projektu pn.: „Inwestujemy w Zielone Żary”, częściowo współfinansowanego z programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Powstaną tam między innymi 2 wiaty (jedna rekreacyjna druga edukacyjna) plac zabaw dla dzieci, ścieżka pieszo rowerowa, nasadzenia zieleni, stojaki na rowery, kosze na śmieci, ławeczki. Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Zakończono prace przy Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach

Zakończono prace przy budowie wjazdu oraz parkingu na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach. Inwestycja jest realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego.
    
1 ... 4 5 6 7 8 ... 44

Narzędzia i usługi