• Temperatura 2oC
  • Ciśnienie 998.5 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

MIEJSKA RADA SENIORÓW

Skład MIEJSKIEJ RADY SENIORÓW w ŻARACH

Pierwsze posiedzenie II kadencji Miejskiej Rady Seniorów

W dniu 12 czerwca br. odbyło się pierwsze posiedzenie II kadencji Miejskiej Rady Seniorów. Podczas spotkania Pani Danuta Madej Burmistrz Miasta Żary wręczyła uczestnikom spotkania akty powołania.
Kolejnym punktem spotkania był wybór nowego Zarządu MRS, który przedstawia się następująco: Przewodniczącą MRS
została Pani Irena Marciniak, Wiceprzewodniczącym MRS został Pan Ryszard Wandel, Sekretarzem MRS została Pani Danuta Freder-Kaczmarczyk.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Pierwsze POSIEDZENIE MIEJSKIEJ RADY SENIORÓW

W imieniu Burmistrza Miasta Żary zapraszam na pierwsze posiedzenie MRS, które odbędzie się 12 czerwca (środa) o godz.14:00 w małej Salce (109c)  Żarskiego Ratusza.

Ostatnie posiedzenie obecnej Miejskiej Rady Seniorów

24 kwietnia 2018 r. odbyło się ostanie spotkanie obecnej Miejskiej Rady Seniorów, na którym Przewodnicząca Irena Marciniak podsumowała kadencję w latach 2015-2019. Pani Danuta Madej Burmistrz Miasta Żar oraz Pan Olaf Napiórkowski Zastępca Burmistrza podziękowali wszystkim członkom MRS za entuzjazm przy podejmowaniu wyzwań związanych z rozwiązywaniem codziennych problemów mieszkańców.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

12Galeria zdjęć: Miejska Rada Seniorów

POSIEDZENIE MIEJSKIEJ RADY SENIORÓW

W imieniu Przewodniczącej Miejskiej Rady Seniorów Pani Ireny Marciniak zapraszam na ostatnie posiedzenie obecnej MRS, które odbędzie się 24 kwietnia (środa) o godz.14:00 w małej Salce (109c) Żarskiego Ratusza.

OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA ŻARY O NABORZE KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW MIEJSKIEJ RADY SENIORÓW

Załączniki

POSIEDZENIE MIEJSKIEJ RADY SENIORÓW

23 stycznia br. odbyło się kolejne posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów. Głównym tematem spotkania było podsumowanie działalności w 2018 r. W związku z tym, że w maju br. wygasa kadencja obecnej rady, omówione zostały zasady powołania nowych członków do MRS na kolejne lata.
 
 
 
   

POSIEDZENIE MIEJSKIEJ RADY SENIORÓW

W imieniu Przewodniczącej Miejskiej Rady Seniorów Pani Ireny Marciniak zapraszam na kolejne posiedzenie MRS, które odbędzie się 23 stycznia (środa) o godz.14:00 w małej Salce (109c) Żarskiego Ratusza.

Uroczyste posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów

W dniu 20 września br. w Sali Konferencyjnej Ratusza odbyło się uroczyste posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów. W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Miasta Żary – Danuta Madej oraz Zastępca Burmistrza Olaf Napiórkowski. Podczas spotkania Burmistrzowie podziękowali wszystkim członkom rady za owocną i efektywną współpracę na rzecz seniorów w naszym mieście. W dalszej części spotkanie omówiony został program obchodów XX Lubuskiego Tygodnia Seniora w Żarach.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

POSIEDZENIE MIEJSKIEJ RADY SENIORÓW

W imieniu Przewodniczącej Miejskiej Rady Seniorów Pani Ireny Marciniak zapraszam na kolejne posiedzenie MRS, które odbędzie się 20 września (czwartek) o godz.14:00 w Sali Konferencyjnej Żarskiego Ratusza. Ze względu na ważność omawianych spraw obecność obowiązkowa.  
1 2 3 4

Narzdzia i usugi