• Temperatura 2oC
  • Ciśnienie 998.5 hPa
Logo: Żary Logo: Facebook Logo: Powietrze w Żarach Logo: BIP

MIEJSKA RADA SENIORÓW

POSIEDZENIE MIEJSKIEJ RADY SENIORÓW

Przewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów Irena Marciniak zaprasza na kolejne posiedzenie, które odbędzie się 24 maja (środa) o godz.14:00 w Sali Konferencyjnej Ratusza.
Tematem spotkania będą m.in.: funkcjonowanie miejskiej karty seniora oraz materiały promocyjne do INFO ŻARY.

Posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów

25.01.2017 r. odbyło się uroczyste posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów. W trakcie jego trwania, członkowie rady oraz zaproszeni goście dokonali podsumowania działalności w minionym 2016 roku. Stworzono także plan pracy rady na 2017 rok.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

5Galeria zdjęć: Posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów

Posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów

Przewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów
Irena Marciniak
zaprasza
na posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów,
które odbędzie się 25.01.2017 r. (środa), o godz.14:00
w Sali 109b w Urzędzie Miejskim w Żarach.

Bezpieczny Senior

Dnia 13. września 2016 r., w ramach cyklu spotkań „Bezpieczny Senior”, w Klubie Seniora przy ul. Myśliwskiej odbyło się spotkanie z Przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Żarach Panem Arkadiuszem Lisem.
Podczas spotkania Seniorzy mieli okazję poznać specyfikę pracy policjanta, a także uzyskać informacje związane z zagrożeniami, na jakie w życiu codziennym narażone są osoby starsze.
Następne spotkanie z cyklu „Bezpieczny Senior” odbędzie się już 20.września 2016 r. o godz. 16:00, podczas którego gościć będziemy Radcę Prawnego, natomiast 27. września odwiedzi nas Przedstawiciel Straży Miejskiej.
 
Serdecznie zapraszamy !

„Bezpieczny Senior”

Dnia 30. sierpnia 2016 r., w ramach cyklu spotkań „Bezpieczny Senior”, w Klubie Seniora przy ul. Myśliwskiej odbyło się spotkanie z Przedstawicielem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żarach.
Podczas spotkania Seniorzy mieli okazję poznać specyfikę pracy strażaka, a także uzyskać wskazówki na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
Następne spotkanie z cyklu „Bezpieczny Senior” odbędzie się 13.września 2016 r. o godz. 16:00, podczas którego gościć będziemy Przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Żarach.
 
Serdecznie zapraszamy !
 

Fotorelacje z I posiedzenia Miejskiej Rady Seniorów.

Miejska Rada Seniorów

W Urzędzie Miejskim w Żarach 13 maja br. odbyło się pierwsze posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów. Pani Burmistrz Danuta Madej przywitała wszystkich zaproszonych Seniorów i wręczyła każdemu akt powołania. W drugiej części spotkania Rada Seniorów wybrała ze swojego grona Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego i Sekretarza, w głosowaniu tajnym. Przewodniczącym Miejskiej Rady Seniorów została Pani Irena Marciniak, Wiceprzewodniczącym został Pan Ryszard Wandel, a na Sekretarza wybrano Pana Tadeusza Horożanieckiego.
 
Skład Zarządu:
Irena Marciniak – Przewodnicząca
Ryszard Wandel – Wiceprzewodniczący
Tadeusz Horożaniecki – Sekretarz
 
Dane kontaktowe:
Irena Marciniak tel. 604 406 688
e-mail

Załączniki

1 2 3 4

Narzdzia i usugi