ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

  • 16-05-2017

KONKURS - ROZDAJEMY KOMPUTERY

Fundacja „Przedsiębiorczość” zaprasza NGO, spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia i inne organizacje z Żar i okolic do wzięcia udziału w konkursie pn. ,,Komputery dla NGO w zasięgu ręki ”
Mamy Państwu do bezpłatnego przekazania 10 sztuk komputerów stacjonarnych (płaskie monitory LCD, jednostki centralne PENTIUM 1-4 GB RAM, Dyski 60-200 GB, system Windows XP).
Zainteresowane organizacje, które chcą wziąć udział w konkursie, zobowiązane są wypełnić formularz zgłoszeniowy do 09. czerwca 2017r. i złożyć osobiście w siedzibie Fundacji Przedsiębiorczość przy ul. Mieszka I 13, 68-200 Żary.
Najlepsze złożone wnioski, ocenione przez komisję konkursową, upoważnią Państwa do odbioru na własność sprzętu komputerowego, który służył będzie Waszej organizacji.
Uroczyste wręczenie komputerów wraz z *nagrodą niespodzianką odbędzie się 14 – go czerwca br. w Sali Konferencyjnej FP nr 10, I piętro.
Weź sprawę w swoje ręce i udowodnij, że to właśnie Tobie i Twojej organizacji, potrzebny jest sprzęt który wykorzystasz we właściwy sposób. Chętnie Ci pomożemy !!!
 
 
Osoba do kontaktu:
Agata Radziszewska
Tel. 479 16 03, 533 399 391
mail: e-mail
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją